Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 4263 detalės(ių)
Sandėliuose radome 4263 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Variklio dugno apsauga?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.8 eurų.
Kodėl kategorijos: Variklio dugno apsauga dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Variklio dugno apsauga čia kainuoja vos 4.8 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Variklio dugno apsauga?
Kategorijoje Variklio dugno apsauga šiuo metu yra 4263 prekių.

Variklio dugno apsauga dažniausiai yra didelė plastikinė dalis, kuri dengia apatinę variklio skyriaus dalį. Variklio dugno apsaugos retai būna universalios, kadangi jos tvirtinamos prie priekinio bamperio ir priekinių ratų posparnių.

Variklio dugno apsauga yra reikalinga dėl kelių priežasčių. Ji apsaugo variklį nuo šiukšlių, purvo, drėgmės bei įvairių pažeidimų. Negana to, esant alyvos nuotėkiui, variklio apsauga surenka ją užtikrinant, kad kuo mažiau alyvos patektų ant kelio. Tai, savaime suprantama, ne tik sudaro saugesnes eismo sąlygas, bet ir tausoja aplinką. Variklio apsauga yra dar svarbesnė, jeigu automobilio prošvaisa yra maža. Ar žinojote, kad automobiliams, kurie eksploatuojami be variklio apsaugos, diržus rekomenduojama keisti dukart dažniau?

Jeigu jus domina variklio dugno apsauga, portalas RRR.lt siūlo platų naudotų dalių pasirinkimą. Šiame puslapyje yra tūkstančiai priekinės išorinės automobilio dalies detalių bei beveik du tūkstančiai variklio dugno apsaugų įvairiems automobiliams ir mikroautobusams. Esant tokiam dideliam pasirinkimui, reikalingos dalies paieškos gali užtrukti, todėl RRR.lt siūlo patogią filtravimo sistemą. Tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir visos rodomos detalės bus skirtos jūsų automobiliui. 

Kiekviename parduodamos dugno apsaugos aprašyme rasite pardavėjo informaciją (pavadinimą, kodą, buvimo vietą). Visi pardavėjai įsikūrę Lietuvoje, todėl prekes patogiai pristatys kurjeris jūsų nurodytu adresu, į paštomatą arba detales atsiimti galėsite patys, nurodytame autolaužyne.

Visų per RRR.lt parduodamų naudotų dalių sąrašas viršija vieną milijoną. Dėl šios priežasties visi pirkėjai gali tikėtis rasti savo automobiliui(-iams) tinkančias dugno apsaugas autolaužynuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose už prieinamą kainą.

Visoms per RRR.lt įsigytoms prekėms, tarp jų ir dugno apsaugoms bei kėbulo detalėms, taikoma dešimties dienų nemokamo grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad netinkamas dalis galite grąžinti per 10 dienų nuo įsigijimo datos, atgaunant sumokėtus pinigus.