Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 6212 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6212 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Balkis priekinio bamperio?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 12 eurų.
Kodėl kategorijos: Balkis priekinio bamperio dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Balkis priekinio bamperio čia kainuoja vos 12 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Balkis priekinio bamperio?
Kategorijoje Balkis priekinio bamperio šiuo metu yra 6212 prekių.

Išorėje matoma bamperio dalis pagrinde yra tik kosmetinė automobilio detalė. Bamperis sugeria tik minimalius smūgius, dėl kurių atsiranda įbrėžimai ar plastiko skilimai. Tačiau, patekus į didesnį eismo įvykį, už priekinio bamperio esantis balkis atliks didelę saugumo užtikrinimo dalį – jis pradės mažinti smūgį, po truputį pereinant link kėbulo. Balkis dažniausiai yra gaminamas iš plieno, bet neretai naudojamas ir aliuminis – jis irgi yra brangesnis, lengvesnis ir nepažeidžiamas korozijos.

Kai kurie automobilių pardavėjai nekeičia į avarijas patekusių automobilių priekinių balkių – jie tiesiog juos ištiesina ir uždeda bamperį. Tačiau, reikėtų nepamiršti, kad pažeisto balkio struktūra pakinta iškart po smūgio ir, netgi po tiesinimo, metalas jau nebėra toks tvirtas ir saugumo lygis stipriai sumažėja. Naujo priekinio balkio kaina yra labai didelė dėl tvirtos struktūros, todėl optimaliausias pasirinkimas – įsigyti naudotą dalį. 

RRR.lt portale keli šimtai Lietuvoje įsikūrusių autolaužynų pardavinėja priekinio bamperio balkius įvairiausių markių automobiliams ir mikroautobusams. Dalių pasirinkimas didelis, todėl, kad paieška būtų lengvesnė, siūlome pasinaudoti mūsų svetainėje integruota autodalių paieška pagal modelį – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir sąraše pamatysite tik jūsų transporto priemonei tinkančias prekes. Visos prekės yra nuolat tikrinamos, todėl sąraše niekada nepamatysite jau parduotų dalių.

Jūsų įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Kiekviename dalies aprašyme yra nurodyti pardavėjo kontaktai bei adresas, todėl prekes galite atsiimti ir patys – RRR.lt vienija autolaužynus, įsikūrusius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose ir miesteliuose. Nesivarginkite skambindami į dešimtis skirtingų laužynų vien tam, kad palygintumėte vienos dalies kainą – viską galite padaryti internetu.

Visoms per RRR.lt pirktoms autodalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl, įsigiję jūsų automobiliui netinkamas dalis, galėsite jas grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus pinigus.