Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 9194 detalės(ių)
Sandėliuose radome 9194 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Spyna variklio dangčio?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.8 eurų.
Kodėl kategorijos: Spyna variklio dangčio dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Spyna variklio dangčio čia kainuoja vos 4.8 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Spyna variklio dangčio?
Kategorijoje Spyna variklio dangčio šiuo metu yra 9194 prekių.

Variklio dangtis (kapotas) turi būti gerai pritvirtinamas, todėl variklio dangčio spynos yra ypatingai tvirtos. Jeigu automobilis buvo patekęs į avariją arba, dėl kokios nors priežasties, buvo keistas variklio dangtis – jis dažnai neužsidaro pakankamai tvirtai dėl pažeistos kėbulo struktūros arba nestandartinių kapoto matmenų. Moderniuose automobiliuose naudojamos variklio dangčio spynos neretai turi ir elektrinius daviklius, kurie prietaisų skydelyje praneša, jeigu dangtis yra atidarytas ir atjungiami valytuvai, kad netyčia nebūtų sugadinamas dangtis arba patys valytuvai.

Kelionės metu atsidariusio variklio dangčio sukeliamos pasekmės gali būti labai blogos – sulankstytas variklio dangtis ir stogas, sudaužytas priekinis stiklas ir, galų gale, kyla rizika pakliūti į eismo įvykį. Jeigu pastebėjote, kad dangčio spyna sunkiai užsifiksuoja – ją reikėtų reguliuoti arba kuo greičiau keisti. Jeigu jūsų automobilio skydelyje rodomas pranešimas, kad variklio dangtis atidarytas net ir jį uždarius – tai gali būti tiek sugedęs daviklis, tiek netinkamai veikianti spyna. Jeigu ieškote variklio dangčio spynos, įsigykite naudotą pigiau!

RRR.lt apjungia kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Čia rasite didelį dalių pasirinkimą įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Norėdami rasti ieškomas dalis, greičiausiai tai padaryti galite paieškos laukelyje įvesdami dalies kodą arba pasinaudoję autodalių paieška pagal modelį – jums tereikia pasirinkti automobilio markę, modelį, modifikaciją ir galėsite naršyti tarp būtent jums aktualių prekių.

Išsirinkę reikalingas prekes, už jas galite saugiai sumokėti internetu, o pristatymu pasirūpins kurjeris. Jeigu jums patogu, dalis galite atsiimti ir patys – pardavėjo kontaktai ir adresas visada nurodyti prekės aprašyme. Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgauti pinigus.