Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 10215 detalės(ių)
Sandėliuose radome 10215 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Stabdžių pedalo daviklis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 3 eurų.
Kodėl kategorijos: Stabdžių pedalo daviklis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Stabdžių pedalo daviklis čia kainuoja vos 3 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Stabdžių pedalo daviklis?
Kategorijoje Stabdžių pedalo daviklis šiuo metu yra 10215 prekių.

Automobiliuose naudojamos stabdžių sistemos naudoja specialius cilindriukus ir vakuumo sistemą, kad efektyviam stabdymui nereikėtų daug jėgos spaudžiant pedalą. Kadangi net ir vos jį spustelėjus automobilį galima sustabdyti gana greitai, stabdžių žibintai („stopai“) turi sureaguoti net ir į menkiausią paspaudimą. Būtent todėl prie stabdžių pedalo yra montuojamas elektrinis pedalo daviklis (varlytė). Jis veikia kaip jungiklis – atleidus pedalą, daviklis yra paspaustas ir stabdžių žibintai išjungti. O kai spustelėjus pedalą daviklis yra atleidžiamas, sujungiami kontaktai ir galiniai žibintai pradeda šviesti.

Šio daviklio veikimas yra tikrai svarbus, nes jam sugedus, iš jūsų paskos važiuojantys vairuotojai, nežinos, kada jūs naudojate stabdžius. Todėl kai kuriuose moderniuose automobiliuose, apie neveikiantį stabdžių pedalo daviklį, nestandartiškai pranešama skydelyje. Pavyzdžiui, kai kuriuose VW Golf modeliuose, sugedus stabdžių pedalo davikliui, pradeda mirksėti pakaitinimo žvakių lemputė. Galų gale, automobilių elektrikai gali patikrinti šį daviklį multimetru. Jeigu jūsų automobilyje esantis stabdžių pedalo daviklis neveikia – jį reikia kuo greičiau keisti.

Apsilankę elektroninėje autodalių duomenų bazėje RRR.lt rasite kelis tūkstančius stabdžių pedalo daviklių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams – tiesiog pasirinkite markę, modelį, modifikaciją ir rinkitės tarp dalių, skirtų būtent jūsų automobiliui. Čia naudotas automobilių dalis pardavinėja autolaužynai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Prekių sąrašas nuolat tikrinamas, todėl visos rodomos dalys yra vis dar neparduotos ir su pažymėtomis kainomis. Negaiškite savo brangaus laiko skambindami į dešimtis autolaužynų – tiesiog pasirinkite dalį, o sumokėti už ją galite internetu.

Jūsų įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Pristatymai įprastai trunka 1-2 darbo dienas. Jeigu norite, prekes galite atsiimti ir patys – pardavėjo adresas ir kontaktai yra nurodyti kiekviename detalės aprašyme. 

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias detales galėsite grąžinti atgal ir atgauti sumokėtus pinigus. Jeigu susidūrėte su problemomis mūsų portale – kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.