Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 13944 detalės(ių)
Sandėliuose radome 13944 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Keleivio oro pagalvė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.99 eurų.
Kodėl kategorijos: Keleivio oro pagalvė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Keleivio oro pagalvė čia kainuoja vos 4.99 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Keleivio oro pagalvė?
Kategorijoje Keleivio oro pagalvė šiuo metu yra 13944 prekių.

Oro pagalvės suveikia tada, kai prie automobilio kėbulo pritvirtinti smūgio davikliai siunčia signalą, kad automobilis stabdomas neįprastai greitai. Pagalvėje esanti medžiaga sprogsta ir pripildo ją sveikatai nekenksmingomis dujomis. Keleivio oro pagalvė apsaugo priekyje sėdintį žmogų nuo smūgio į priekinį stiklą, panelę ar kitus objektus. Ši oro pagalvė montuojama po panele, todėl sprogimo metu panelė yra suplėšoma, kad oro pagalvė galėtų pasiekti keleivį. Virš keleivio oro pagalvės esanti panelės dalis visada yra turi plonesnę vietą (siūlę), per kurią medžiaga galėtų nesunkiai plyšti. Kai kuriuose automobiliuose keleivio oro pagalvės yra gaminamos su prie jų pritvirtinta maža panelės dalimi, todėl, iššovus oro pagalvei, visos panelės keitimas ne visada yra būtinas.

Dar neaktyvuotos oro pagalvės sugenda labai retai, todėl jeigu jų automobilyje nėra, arba jos neveikia – greičiausiai ši transporto priemonė dalyvavo eismo įvykyje. Automobilių pardavėjai, įsigiję daužtą transporto priemonę, neretai taupo ir montuoja ne kitą oro pagalvę, bet varžą. Jos dėka, oro pagalvių valdymo blokui yra siunčiama informacija, kad oro pagalvės automobilyje egzistuoja ir veikia. Kiekvienas, ką tik automobilį įsigijęs, vairuotojas turėtų tai patikrinti. 

Jeigu ieškote keleivio oro pagalvės savo automobiliui, kviečiame apsilankyti RRR.lt ir įsigyti naudotų automobilių dalių pigiau. RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Tiesiog įveskite reikalingos detalės kodą arba pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir ieškomas dalis rasite lengviau.

Įsigytas detales kurjeris jums pristatys į namus arba paštomatą. Prekes galite atsiimti ir pardavėjo autolaužyne – adresas visada nurodytas detalės aprašyme. Visoms per RRR.lt pirktoms detalėms yra suteikiama dešimties dienų grąžinimo garantija. Taigi, jeigu įsigytos detalės netiko – tiesiog grąžinkite jas atgal per dešimt dienų ir atgaukite sumokėtus pinigus.