Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 13072 detalės(ių)
Sandėliuose radome 13072 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Stogo oro pagalvė (užuolaida)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10 eurų.
Kodėl kategorijos: Stogo oro pagalvė (užuolaida) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Stogo oro pagalvė (užuolaida) čia kainuoja vos 10 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Stogo oro pagalvė (užuolaida)?
Kategorijoje Stogo oro pagalvė (užuolaida) šiuo metu yra 13072 prekių.

Pati svarbiausia automobilio saugos sistema – oro pagalvės. Avarijos metu suveikia ant automobilio kėbulo sumontuoti smūgio davikliai. Jie siunčia signalą į oro pagalvių valdymo bloką, kuris aktyvuoja salone sumontuotas oro pagalves. Avarijos metu suveikia ne visos oro pagalvės – automobilyje yra keletas smūgio daviklių iš visų pusių, todėl dažniausiai aktyvuojamos tik tos oro pagalvės, kurių reikia norint apsaugoti vairuotoją ir keleivius nuo smūgio. Stogo oro pagalvė yra vadinama užuolaida ne be reikalo – pilnai išsipūtusi ji uždengia šoninius langus, apsaugant vairuotoją ir keleivius nuo galvos sužeidimų iš šono.

Ši oro pagalvė montuojama pagrindinio statramsčio viršuje. Oro pagalvės beveik niekada nesugenda – dažniausiai jos veikia tol, kol automobilis patenka į eismo įvykį. Tuomet, jeigu transporto priemonė remontuojama, reikia keisti oro pagalvę su salono apdailomis. Jeigu jūsų automobilyje dega „airbag“ lemputė ir kompiuterinė diagnostika praneša apie stogo oro pagalvės defektą – greičiausiai „užuolaida“ nėra tinkamai įjungta arba jos visai nėra. Tačiau nepamirškite, kad darbas su oro pagalvės sistema yra pavojingas ir turėtų būti atliekamas specialistų.

Jeigu savo automobiliui ieškote stogo oro pagalvės, elektroninė autodalių duomenų bazė RRR.lt yra puiki vieta jai įsigyti. Čia naudotas automobilių ir mikroautobusų dalis pardavinėja autolaužynai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose, o stogo oro pagalvių yra net keli šimtai tūkstančių. Kadangi iš tokio kiekio dalių išsirinkti sunku, kviečiame pasinaudoti mūsų patogiu filtru – jums reikia tik pasirinkti automobilio markę, modelį, modifikaciją ir prekių sąrašas sutrumpės iki tinkamų būtent jūsų transporto priemonei.

Per RRR.lt parduodamų dalių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl visos rodomos prekės yra vis dar pasiekiamos. Pasirinkę tinkamą prekę, galite sumokėti už ją tiesiog internetu, o kurjeris pristatys jūsų įsigytas dalis į namus arba paštomatą. Prekes taip pat galite atsiimti ir tiesiai iš autolaužyno – pardavėjo kontaktai ir adresas visada nurodyti prekės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias dalis galite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Jeigu turite klausimų, kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime!