Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 17978 detalės(ių)
Sandėliuose radome 17978 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Vairo oro pagalvė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10 eurų.
Kodėl kategorijos: Vairo oro pagalvė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Vairo oro pagalvė čia kainuoja vos 10 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Vairo oro pagalvė?
Kategorijoje Vairo oro pagalvė šiuo metu yra 17978 prekių.

Vairo oro pagalvė yra montuojama pačiame vaire, o į elektros grandinę ji pajungta dėka srs žiedo. Oro pagalvių veikimas daug sudėtingesnis nei dažnai manoma, nes pagalvė negali tiesiog išsipūsti kaip balionas – tokiu atveju galva atšoktų, sukeliant rimtus kaklo sužeidimus. Eismo įvykio metu yra aktyvuojamas oro pagalvių daviklis priekyje, tada aktyvuojamas sprogstamasis elementas oro pagalvėje, kuris į vidų 300 km/h greičiu paleidžia nekenksmingas dujas. Taip oro pagalvė pilnai išsipučia ir, dėka nedidelių skylių kraštuose, išsileidžia vairuotojui ją spaudžiant. Idealiu atveju, oro pagalvė turėtų pilnai išsileisti automobiliui visiškai sustojus.

Oro pagalvių beveik niekada nereikia keisti, jeigu automobilis nepateko į eismo įvykį arba nebuvo kaip nors kitaip pažeistos pačios oro pagalvės. Tačiau reikėtų pabrėžti, kad dažniausiai vairo oro pagalvės yra sujungtos su vairo apdaila, kuri, avarijos atveju, yra suplėšoma. Taigi, jeigu jūsų vairas sveikas – greičiausiai viduje esanti oro pagalvė irgi sveika. Vis dėlto, apie šią, netinkamai veikiančią, saugos sistemą praneša šviečianti „Airbag“ lemputė. Tikslų gedimą nustatyti gali padėti tik kompiuterinė diagnostika. 

Jau išsiaiškinote, kad reikia keisti arba, apskritai, įdėti oro pagalvę? Kviečiame pasinaudoti RRR.lt portalu, kuris apjungia kelis šimtus autolaužynų iš Lietuvos. Čia siūloma gausybė įvairiausių autodalių pigiau. Tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį bei modifikaciją ir galėsite rinktis iš plataus naudotų detalių pasirinkimo būtent jūsų automobiliui.

Už pasirinktas detales galite saugiai sumokėti internetu ir jas jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Kadangi per RRR.lt detales pardavinėjantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose bei miesteliuose, jums detales gali būti patogu atsiimti ir patiems – adresas visada nurodytas detalės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms autodalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Taigi, jeigu jums prekės netinka, galite jas grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo datos ir atgauti visus pinigus.