Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 6622 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6622 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinis stabdžių ABS daviklis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.36 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinis stabdžių ABS daviklis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinis stabdžių ABS daviklis čia kainuoja vos 4.36 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinis stabdžių ABS daviklis?
Kategorijoje Priekinis stabdžių ABS daviklis šiuo metu yra 6622 prekių.

Visi modernūs automobiliai turi ABS sistemas. Tai yra saugumo sistema, kuri neleidžia blokuoti stabdomų ratų. Dėka jos, vietoje blokavimo, stabdžiai yra įjungiami ir išjungiami apie 20 kartų per sekundę. Todėl automobilis nepradeda slysti taip lengvai, o stabdymo metu išsaugoma kontrolė. Kad visa tai būtų įmanoma, prie ratų esantys ABS davikliai skaičiuoja ratų sūkius ir šią informaciją siunčia į ABS valdymo bloką, kuris ir atlieka šį pertraukiamo stabdymo procesą.

Jeigu jūsų automobilyje sugedo bent vienas ABS stabdžių daviklis, pirmiausiai pastebėsite prietaisų skydelyje užsidegusią ABS lemputę. Tiksliam gedimo nustatymui reikia naudoti specialią kompiuterinę automobilių diagnostikos įrangą. ABS davikliai yra ganėtinai „trapūs“, kadangi juose dažniausiai yra magnetas ir itin plonas laidas, sukuriantis elektrinį lauką. Jeigu tas laidas nutrūksta – reikia keisti visą daviklį. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad prietaisų skydelyje užsidegusi ABS lemputė ne tik praneša apie sistemos gedimą, bet ir visiškai atjungia ją iki kol gedimas pašalinamas. Kviečiame įsigyti naudotą priekinį ABS daviklį savo automobiliui pigiau.

RRR.lt yra kelis šimtus automobilių laužynų apjungiantis portalas. Čia naudotas automobilių dalis pardavinėja autolaužynai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose – pardavėjai siūlo virš pusės milijono priekinių ABS daviklių įvairiems automobiliams ir mikroautobusams. Tiesiog pasinaudokite mūsų autodalių paieška pagal modelį – pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją arba paieškos laukelyje įveskite detalės kodą ir galėsite naršyti tarp būtent jums aktualių prekių.

Už prekes galite saugiai sumokėti internetu, o kurjeris pristatys jas į jūsų namus arba paštomatą – įprastai pristatymas trunka vos 1-2 darbo dienas. Dalis taip pat galite atsiimti ir patys – visa reikalinga informacija apie pardavėją nurodyta prekių aprašymuose.

Jeigu įsigijote jūsų automobiliui netinkančią dalį, ją galite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus pinigus, nes visoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Jeigu susidūrėte su problemomis RRR.lt portale, kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime!