Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 10036 detalės(ių)
Sandėliuose radome 10036 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinis stabdžių diskas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 8 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinis stabdžių diskas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinis stabdžių diskas čia kainuoja vos 8 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinis stabdžių diskas?
Kategorijoje Priekinis stabdžių diskas šiuo metu yra 10036 prekių.

Turbūt geriausiai žinoma ir viena svarbiausių stabdžių sistemos dalių yra stabdžių diskai. Dažniausiai jie gaminami iš ketaus, tačiau sporte naudojami stabdžių diskai būna ir keramikiniai arba sustiprinto anglies pluošto. Automobilių priekiniams ratams dažniausiai naudojami aušinami stabdžių diskai – tai yra lyg du įprasti diskai, tačiau atskirti pertvaromis, kurių dėka diskai aušinami. Galiniams ratams aušinami stabdžių diskai naudojami tik sunkiuose arba galinguose automobiliuose, kadangi didžiausia apkrova stabdant kliūva priekinei ašiai.

Stabdžių diskai keičiami dėl trijų priežasčių: susidėvėjęs stabdymo paviršius, „susibangavęs“ diskas arba diskų cypimas. Pastarasis atvejis yra retesnis, bet po stabdžių kaladėlių keitimo neretai atsiranda trintis, sukurianti cypiantį garsą. Nors garsas dažnai dingsta savaime, pasitaiko atvejų, kad vienintelis būdas jį pašalinti yra tik keičiant diskus. Stabdymo paviršius yra susidėvėjęs, kai diskai yra matomai plonesni nei turėtų būti – nerekomenduojama laukti, kol jie visiškai nusitrins. Galų gale, dažniausiai diskai „susibanguoja“ po staigių temperatūros pokyčių, pavyzdžiui, stipriai stabdant, kai automobilis važiuoja per balą. Tai ypač dažnai nutinka aušinamiems diskams, kadangi jų pertvaros tiesiog pertrūksta ir stabdymo metu jaučiasi stipri vibracija (mušimas per vairą).

Kai kurių automobilių gamintojai iš tiesų naudojo per silpnus stabdžių diskus, kurie dažnai trūksta ir juos tenka keisti. Tokiais atvejais naujų diskų pirkimas iš tiesų yra brangus, todėl optimaliausias pasirinkimas lieka naudotos dalys.

Čia rasite tūkstančius stabdžių diskų įvairių markių automobiliams bei mikroautobusams. Prekių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl visada rodomos tik tos dalys, kurios vis dar nėra parduotos. Kadangi pasirinkimas labai didelis, paiešką galite paspartinti pasirinkę savo automobilio markę, modelį ir modifikaciją. Tokiu atveju galėsite pamatyti tik jūsų automobiliui tinkamas detales.

Negaiškite savo brangaus laiko skambindami į dešimtis autolaužynų – tiesiog pasirinkite reikalingas dalis, sumokėkite už jas internetu, o kurjeris jas pristatys į jūsų namus arba paštomatą. Kadangi autolaužynai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose, detales galite atsiimti ir tiesiai iš pardavėjo – visą reikalingą informaciją apie jį rasite prekės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias detales galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos ir atgauti visus pinigus. Jeigu susidūrėte su problemomis mūsų portale, kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.