Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 27651 detalės(ių)
Sandėliuose radome 27651 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinis suportas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.8 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinis suportas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinis suportas čia kainuoja vos 4.8 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinis suportas?
Kategorijoje Priekinis suportas šiuo metu yra 27651 prekių.

Stabdžių suportai laiko stabdžiu kaladėles ir, reikalui esant, stabdžių skysčio pagalba, prispaudžia jas prie stabdžių disko – taip veikia stabdžių suportai. Jų struktūra yra labai tvirta, kadangi jie turi atlaikyti įspūdingai stiprias, hidraulinės stabdžių sistemos sukeliamas, jėgas. Galingesniuose arba sunkesniuose automobiliuose bei mikroautobusuose priekiniai suportai gali būti ir dvigubi, t.y., viename suporte yra du stabdžių cilindriukai ir naudojamos ne dvi, o keturios stabdžių kaladėlės.

Stabdžių suportus dažniausiai tenka keisti tada, kai stabdymas pasidaro nebeefektyvus. Pavyzdžiui, jeigu nepavyko praeiti techninės apžiūros dėl per silpnai stabdančio priekinio rato, nors stabdžių kaladėlės naujos ir stabdžių skysčio yra pakankamai – tikėtina, kad laikas keisti visą suportą. Kadangi stabdžių suportas yra visai šalia rato, jis nuolat yra veikiamas vandens, purvo bei keliuose barstomos druskos, o tai priveda prie korozijos.

Jeigu suportas yra pažeistas korozijos, jis negali slankioti pakankamai efektyviai, gali būti pažeisti stabdžių žarnelės pritvirtinimai, cilindriuko sandarumas. Parduotuvėse dažnai siūlomi suportų remonto komplektai, kuriuos sudaro naujas cilindriukas, tarpinės, šliaužikliai ir t.t., tačiau kai kurių suportų remontuoti nebeapsimoka arba net nebeįmanoma. Todėl optimaliausias variantas – keisti visą detalę.

Portale RRR.lt rasite tūkstančius naudotų priekinių suportų įvairiausiems automobiliams pigiau. Todėl, pirmiausiai, siūlome pasinaudoti mūsų filtru – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir rodomi suportai bus tinkami būtent jūsų transporto priemonei.

RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų, kurie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Saugiai internetu apmokėjus už prekes, jums belieka laukti, kol kurjeris pristatys jas į jūsų namus arba nurodytą paštomatą. Negana to, jeigu pardavėjo laužynas yra jums patogiai pasiekiamoje vietoje, detales galite atsiimti ir patys.

Visoms per RRR.lt perkamoms detalėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias prekes galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo, atgaunant visus sumokėtus pinigus.