Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 2346 detalės(ių)
Sandėliuose radome 2346 detalės(ių)
Kodėl kategorijos: Stabdžių kaladėlių apkaba/ laikiklis (priekis) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Stabdžių kaladėlių apkaba/ laikiklis (priekis) čia kainuoja vos 5 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Stabdžių kaladėlių apkaba/ laikiklis (priekis)?
Kategorijoje Stabdžių kaladėlių apkaba/ laikiklis (priekis) šiuo metu yra 2346 prekių.

Nors galinių ratų ašiai vis dar retkarčiais montuojamos ir būgninės stabdžių sistemos, visų modernių automobilių priekiniai ratai yra aprūpinti diskiniais stabdžiais. Hidraulinis skystis, patekęs į stabdžių suportą, išstumia stabdžių cilindriuką ir prispaudžia stabdžių kaladėles prie disko. O tam, kad kaladėlės diską suspaustų iš abiejų pusių, yra reikalingas stabdžių kaladėlių laikiklis (apkaba). Joje yra įmontuoti specialūs šliaužikliai, dėl kurių suportas gali suspausti diską, kai paspaudžiamas stabdžių pedalas.

Tinkamas stabdžių sistemos veikimas yra labai svarbus, todėl pastebėjus, kad stabdymas yra netolygus, nevienodas arba, apskritai, per silpnas – būtina ieškoti gedimo. Stabdžių kaladėlių apkabą dažniausiai keisti reikia tada, kai vieno rato stabdžių sistema veikia silpniau nei kitų arba išorinės kaladėlės susidėvi lėčiau nei vidinės – tokiais atvejais dažnai užsikerta laikiklyje esantys šliaužikliai. Gali pakakti juos tiesiog išvalyti ir sutepti, tačiau neretai padeda tik keitimas. Kita priežastis – korozija. Jos pažeistas suportas arba stabdžių kaladėlių laikiklis nebėra toks tvirtas ir gali perlinkti ar netgi pertrūkti. Bet kuriuo atveju, patikimiausias ir greičiausias būdas išspręsti šias problemas – pakeisti dalį. O tai pigiau galite padaryti apsilankę portale RRR.lt.

Per RRR.lt pirkti yra verta – čia autolaužynai iš visos Lietuvos siūlo gerokai daugiau nei milijoną naudotų autodalių pigiau, tarp kurių yra ir tūkstančiai stabdžių kaladėlių laikiklių įvairiausiems automobiliams bei mikroautobusams. Paiešką galite pradėti nuo mūsų siūlomos autodalių paieškos pagal modelį – pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir prekių sąraše matysite tik jums aktualias dalis.

Įsigytas dalis jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą per 1-2 darbo dienas pristatys kurjeris. Prekes galite atsiimti ir patys – su RRR.lt bendradarbiaujantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Pardavėjo adresą rasite prekės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Jeigu susidūrėte su problemomis ar neaiškumais mūsų portale, tiesiog susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.