Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 1063 detalės(ių)
Sandėliuose radome 1063 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Stabdžių vamzdeliai/ žarnelės?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 7 eurų.
Kodėl kategorijos: Stabdžių vamzdeliai/ žarnelės dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Stabdžių vamzdeliai/ žarnelės čia kainuoja vos 7 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Stabdžių vamzdeliai/ žarnelės?
Kategorijoje Stabdžių vamzdeliai/ žarnelės šiuo metu yra 1063 prekių.

Vieni svarbiausių stabdžių sistemos komponentų – stabdžių vamzdeliai ir žarnelės. Jomis teka stabdžių skystis, kurio pagalba, po visus keturis ratus efektyviai paskirstoma stabdymo jėga. Skystis reikalingas tam, kad jums paspaudus stabdžio pedalą, suportuose esantys cilindrai suspaustų stabdžių diskus kaladėlėmis. Įprastai stabdžių sistemos vamzdynas būna metalinis, tačiau prie rato esanti dalis yra guminė, kadangi ji turi būti lanksti. 

Jeigu skysčio trūksta, stabdžių vamzdeliai yra prakiurę arba kitaip pažeisti – stabdymas nebėra toks efektyvus ir stabdžiai gali visiškai nebeveikti, keliant pavojų jums ir aplinkiniams eismo dalyviams. Dažniausiai įtrūkusius vamzdelius pastebėti nėra sudėtinga – vamzdeliui prakiurus ima lašėti stabdžių skystis. Metaliniai vamzdeliai dažniausiai yra paveikiami korozijos arba jungtys nebėra sandarios. Guminės stabdžių žarnelės dažniausiai pažeidžiamos dėl trinties į važiuoklės komponentus arba padangas – siekiant to išvengti, jos turi būti tinkamai pritvirtintos.

Kadangi stabdžių sistemos sandarumas yra būtinas stabdžių veikimui – kiaurus vamzdelius ir žarneles reikia keisti iškart pastebėjus defektus. Jeigu pastebėjote, kad guminė dalis yra pasitrynusi, bet dar ne kiaura – vis tiek reikėtų pakeisti tą žarnelę, kadangi tai tampa pažeidžiamiausia sistemos vieta.

Tokiu atveju rekomenduojame apsilankyti RRR.lt, kur siūlomas gausus naudotų stabdžių sistemos bei kitų automobilių dalių pasirinkimas internetu. Rinkdamiesi pirkti per RRR.lt, galėsite įsigyti visas reikalingas detales pigiau, galėsite pasirinkti jums patogiausius prekių pristatymo bei apmokėjimo būdus ir gausite dešimties dienų nemokamo grąžinimo garantiją. Tai reiškia, jeigu detalė jums netiks, galėsite ją grąžinti per 10 dienų, atgaudami sumokėtus pinigus.

Mūsų portalas vienija net kelis šimtus autolaužynų visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose bei mažesniuose miesteliuose. Prekes kurjeris pristato į namus arba į paštomatą. Jūsų patogumui, prekes taip pat galite atsiimti ir patys nuvykę į nurodytą autolaužyną. Jeigu ir jūs prekiaujate naudotomis automobilių detalėmis – tapkite mūsų partneriu ir pardavinėkite detales per RRR.lt.