Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 14192 detalės(ių)
Sandėliuose radome 14192 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Pagrindinis stabdžių cilindriukas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 6 eurų.
Kodėl kategorijos: Pagrindinis stabdžių cilindriukas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Pagrindinis stabdžių cilindriukas čia kainuoja vos 6 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Pagrindinis stabdžių cilindriukas?
Kategorijoje Pagrindinis stabdžių cilindriukas šiuo metu yra 14192 prekių.

Tam, kad sunkus automobilis galėtų sustoti kuo greičiau, jo stabdžių diskai turi būti suspaudžiami ypač stipriai. Būtent todėl stabdžių sistemoje, stabdymo metu, hidraulinio skysčio spaudimas turi būti labai didelis. Viena pagrindinių tai suteikiančių detalių yra stabdžių vakuumo pūslė, bet ne mažiau svarbus yra ir pagrindinis stabdžių cilindriukas. Jis sujungtas su stabdžių skysčio rezervuaru, o viduje cilindriuko yra įmontuotos spyruoklės ir riebokšliai, tarp kurių tas skystis spaudžiamas ir stumdomas. Saugumo sumetimais, visuose moderniuose automobiliuose naudojami dvigubi pagrindiniai stabdžių cilindriukai, nes tai užtikrina, kad stabdžiai veiktų net ir sugedus vienai cilindriuko daliai.

Jeigu vairuodami pastebėjote, kad stabdžiai susilpnėjo, gali būti, kad stabdžių sistema yra nesandari. Pasitaiko atvejų, kad stabdžių cilindriuke esantys riebokšliai pradeda leisti skystį į šalia esančias kameras ir to pamatyti plika akimi nepavyks. Kartais pažeidžiamos ir pačios žarnelių jungtys – tuomet matosi, kad skystis laša. Tam, kad visa sistema būtų sandari, stabdžių skysčio rezervuaras taip pat turi būti tvarkingas – neskilęs ir su sandariu dangteliu. Jeigu įtariate problemas su stabdžių sistema, automobilį turėtų apžiūrėti specialistas, kad gedimas būtų tiksliai nustatytas. O jeigu reikia keisti pagrindinį stabdžių cilindriuką, optimaliausias sprendimas yra rinktis naudotą detalę.

Apsilankę RRR.lt rasite tūkstančius pagrindinių stabdžių cilindriukų įvairių markių automobiliams bei mikroautobusams pigiau. Kadangi iš tokios detalių gausos išsirinkti sunku, paiešką galite palengvinti pasinaudoję mūsų filtru – tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir sąraše pamatysite tas detales, kurios tinka būtent jūsų automobiliui.

Už pasirinktas detales galite saugiai sumokėti internetu, o jas jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. RRR.lt vienija autolaužynus, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, todėl detales galite atsiimti ir savarankiškai – adresas visada nurodytas prekės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms detalėms suteikiama dešimties dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad netikusias detales galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Turite su RRR.lt portalu susijusių klausimų? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime!