Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 18027 detalės(ių)
Sandėliuose radome 18027 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Stabdžių vakuumo pūslė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10 eurų.
Kodėl kategorijos: Stabdžių vakuumo pūslė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Stabdžių vakuumo pūslė čia kainuoja vos 10 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Stabdžių vakuumo pūslė?
Kategorijoje Stabdžių vakuumo pūslė šiuo metu yra 18027 prekių.

Stabdžių vakuumo pūslė palengvina stabdžių pedalo spaudimą vakuumo pagalba. Stabdant automobilį, stabdžių kaladėlės suspaudžia diskus itin didele jėga, tačiau pedalo taip stipriai tikrai nespaudžiame. Prie tokio „lengvo“ pedalo stipriai prisideda stabdžių vakuumo pūslėje esanti diafragma. Pūslė yra suskirstyta į dvi kameras ir kol stabdžio pedalas nėra paspaustas, abi kameros yra užpildytos vakuumu. Tačiau pradedant spausti stabdžių pedalą, kameros tarpusavyje izoliuojamos ir į vieną iš jų patenka atmosferinis oras. Taigi, oras spaudžia, o vakuumas traukia viduryje esančią guminę diafragmą, būtent todėl lengvu pedalo paspaudimu stabdžių diskai suspaudžiami taip stipriai.

Stabdžių sistemos gedimai gali būti įvairūs, bet stabdžių vakuumo pūslė dažnai tampa nesandari ir tai ne tik pasunkina stabdžių sistemos valdymą, tačiau gali sugadinti visos automobilio vakuumo sistemos sandarumą. Sugedusios stabdžių vakuumo pūslės nėra remontuojamos, kadangi dažniausi gedimai yra trūkusi diafragma arba nesandarios tarpinės. Dėl ganėtinai sudėtingos struktūros, naujos stabdžių vakuumo pūslės kaina gali nemaloniai nustebinti, todėl siūlome rinktis naudotas detales.

RRR.lt portale rasite daugiau nei milijoną naudotų autodalių, tarp kurių yra yra ir keli tūkstančiai stabdžių vakuumo pūslių įvairių markių automobiliams. Tam, kad rastumėte ieškomą dalį greičiau, siūlome pasinaudoti mūsų filtru – tiesiog pasirinkite savo automobilio ar mikroautobuso markę, modelį,modifikaciją ir siūlomų prekių sąrašas sutrumpės iki aktualių būtent jūsų transporto priemonei.

RRR.lt apjungia kelis šimtus automobilių laužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Detalių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl jau parduotos prekės niekada nėra rodomos. Tiesiog pasirinkite tinkamą detalę, saugiai sumokėkite už ją internetu ir kurjeris pristatys jūsų pirkinį į namus arba paštomatą. Detales galite atsiimti ir pačiame autolaužyne.

Visoms per RRR.lt parduodamoms detalėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad netikusias dalis galėtumėte grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.