Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 15220 detalės(ių)
Sandėliuose radome 15220 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Langų skysčio bakelis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 6.74 eurų.
Kodėl kategorijos: Langų skysčio bakelis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Langų skysčio bakelis čia kainuoja vos 6.74 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Langų skysčio bakelis?
Kategorijoje Langų skysčio bakelis šiuo metu yra 15220 prekių.

Geram matomumui vairuojant neužtenka vien tik veikiančių valytuvų – kai kuriomis oro sąlygomis tiesiog neįmanoma apsieiti be langų skysčio. Langų skysčio bakelis dažniausiai yra įmontuotas apatinėje variklio skyriaus dalyje, o užpildymo anga yra išvesta į viršų. Dėl to šių bakelių dizainas toks unikalus – užpildymui skirtas vamzdis yra neįprastai ilgas. Kone visuose modernių automobilių bakeliuose yra sumontuoti elektriniai lygio davikliai, o bakelyje esantis skystis gali būti tiekiamas tiek langų, tiek žibintų apiplovimo sistemoms.

Langų skysčio bakelis nėra toks tvirtas kaip aušinimo skysčio rezervuaras. Jis daug lengviau lūžta, gali būti lengviau pažeidžiamas dėl sunkiai apsaugomos, automobilio dugne esančios, pozicijos, o ilgas užpylimo vamzdis neretai skyla jį stipriau pajudinus. Šių bakelių klijavimas ar kitoks panašus remontas dažniausiai yra beprasmis ir vienintelis pasiteisinantis sprendimas yra viso bakelio keitimas. Langų skysčio bakelių kainos nėra didelės, bet naujų autodalių parduotuvėse dažniausiai siūlomi tik bakelių dangteliai. Taigi, jeigu jūsų automobiliui reikalingas langų skysčio bakelis, kviečiame apsilankyti elektroninėje autodalių duomenų bazėje RRR.lt.

Čia rasite tūkstančius naudotų langų skysčių bakelių pigiau. Norėdami rasti tinkamą jūsų automobiliui, pasinaudokite RRR.lt filtru – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir detalių sąrašas sutrumpės iki tokių, kokių ir ieškote. Jums nereikia skambinti įvairiems autolaužynams – RRR.lt portale jau yra nurodytos galutinės dalių kainos, todėl jums reikia tik išsirinkti tinkamiausią ir sumokėti internetu.

Jūsų įsigytas prekes jums į namus, darbovietę arba paštomatą pristatys kurjeris. Kadangi per RRR.lt dalis pardavinėjantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, prekes galite atsiimti ir patys – pardavėjo adresas nurodytas detalės aprašyme.

O jeigu įsigyta detalė jums netiko, ją galite grąžinti atgal per 10 dienų nuo pirkimo datos ir atgauti sumokėtus pinigus. Susidūrėte su problemomis mūsų portale? Susisiekite su mumis ir jums padėsime!