Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 9681 detalės(ių)
Sandėliuose radome 9681 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Langų skysčio siurbliukas (stiklų)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 3.5 eurų.
Kodėl kategorijos: Langų skysčio siurbliukas (stiklų) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Langų skysčio siurbliukas (stiklų) čia kainuoja vos 3.5 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Langų skysčio siurbliukas (stiklų)?
Kategorijoje Langų skysčio siurbliukas (stiklų) šiuo metu yra 9681 prekių.

Moderniuose automobiliuose langų skysčio siurbliukas yra naudojamas priekinio stiklo apiplovimui. Jis būna sumontuotas langų skysčio bakelio apačioje, o pats bakelis beveik visada yra apatinėje variklio skyriaus dalyje, už priekinio bamperio. Rankenėle aktyvavus langų apiplovimą, signalas siunčiamas į valdymo bloką, kuris aktyvuoja siurbliuke esantį elektrinį varikliuką ir taip langų skystis guminėmis žarnelėmis nuteka iki purkštukų.

Jeigu langų skysčio dar yra, bet apiplovimo sistema neveikia – gedimų rūšys gali būti kelios. Pavyzdžiui, neretai prakiursta apiplovimo sistemos žarnelės. Tada apiplovimo sistema gali veikti silpnai arba visai nebeveikti – patikrą reikėtų pradėti nuo žarnelių ir jų jungčių. Jeigu įjungdami langų apiplovimą net negirdite veikiančio varikliuko – greičiausiai problema slypi siurbliuke. Tačiau, tokiu atveju, patikrą reikėtų pradėti nuo saugiklių ir elektros jungčių, laidų. Jeigu esate įsitikinę, kad jūsų langų skysčio siurbliukas sugedo – jį reikia pakeisti.

Įsigykite langų skysčio siurbliuką savo automobiliui pigiau – RRR.lt apjungia kelis šimtus autolaužynų iš visos Lietuvos, kurie siūlo daugiau nei milijoną naudotų dalių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Norėdami rasti dalis savo automobiliui, pasinaudokite mūsų filtru – pasirinkite markę, modelį, modifikaciją ir siūlomų prekių skaičius sutrumpės iki aktualių būtent jums. Jums nebereikia skambinti į dešimtis skirtingų autolaužynų – tiesiog išsirinkite prekes ir sumokėkite už jas internetu.

Jūsų įsigytas prekes jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris, o pristatymas įprastai trunka 1-2 darbo dienas. Su RRR.lt bendradarbiaujantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, todėl dalis galite atsiimti ir tiesiai iš pardavėjo – adresas ir kontaktai nurodyti prekės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų garantija. Todėl jums netikusias dalis galėsite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo datos ir atgauti visus pinigus. Jeigu kilo klausimų naudojantis mūsų portalu – kviečiame susisiekti su mumis ir jums padėsime.