Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 3052 detalės(ių)
Sandėliuose radome 3052 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Valytuvų mechanizmas (trapecija)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10 eurų.
Kodėl kategorijos: Valytuvų mechanizmas (trapecija) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Valytuvų mechanizmas (trapecija) čia kainuoja vos 10 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Valytuvų mechanizmas (trapecija)?
Kategorijoje Valytuvų mechanizmas (trapecija) šiuo metu yra 3052 prekių.

Tam, kad valytuvų judėjimo trajektorija efektyviai palaikytų priekinį langą švarų ir skaidrų, reikalingas labai tiksliai suprojektuotas ir puikiai veikiantis valytuvų mechanizmas (trapecija). Dažniausiai automobilių valytuvų mechanizme naudojamas vienas elektrinis varikliukas, kuris, specialių metalinių kojelių dėka, judina valytuvus reikiama trajektorija. Tačiau valytuvų mechanizmai taip pat gali būti įvairūs. Pavyzdžiui, kai kuriuose automobiliuose nenaudojamos ilgos metalinės kojelės ir, vietoje to, sumontuoti du atskiri varikliukai. Tuo tarpu, automobiliuose su vienu valytuvu, mechanizmas nėra toks sudėtingas.

Mechaniniai valytuvų trapecijos gedimai yra labai reti, kadangi metalinės konstrukcijos dalys yra ypatingai patvarios, tačiau elektros gedimai dažnoki. Sugedus valytuvų mechanizmui, jie gali veikti netolygiai, per lėtai arba neveikti visai – dažniausiai tai yra lyg pranešimas apie sugedusį elektrinį varikliuką. Kartais galima susidurti ir su itin neįprastais gedimais, pavyzdžiui, valytuvai gali nesugrįžti į savo pradinę poziciją po išjungimo – tai irgi yra netinkamai veikiančios elektrinės dalies rezultatas. Dažniausiai seno valytuvų mechanizmo remontuoti neverta ir, vietoje to, geriau jį tiesiog pakeisti kitu. Nauji komplektai dažniausiai yra ypatingai brangūs, todėl naudotų dalių pirkimas – optimaliausias pasirinkimas.

RRR.lt yra elektroninė naudotų autodalių duomenų bazė, kuri vienija kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Čia siūlomas didelis valytuvų mechanizmų (trapecijų) pasirinkimas įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Norėdami rasti būtent savo automobiliui tinkamas dalis, tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir dalių sąrašas susiaurės iki tinkamų būtent jūsų transporto priemonei. Nesivarginkite skambindami į dešimtis skirtingų autolaužynų – tiesiog pasirinkite ieškomas dalis, o saugiai sumokėti už jas galite internetu.

Jūsų įsigytų prekių pristatymu į jūsų namus arba jums patogiai pasiekiamą paštomatą pasirūpins mūsų kolegos kurjeriai – dažniausiai pristatymas trunka 1-2 darbo dienas. Kiekviename prekės aprašyme yra nurodyti pardavėjo kontaktai bei adresas, todėl dalis galite atsiimti ir patys.

Jeigu įsigijote jums netinkamas dalis, jas galite grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo datos ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Turite su mūsų portalu susijusių klausimų? Kviečiame susisiekti ir mes jums padėsime!