Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 17759 detalės(ių)
Sandėliuose radome 17759 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Valytuvų mechanizmo komplektas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.56 eurų.
Kodėl kategorijos: Valytuvų mechanizmo komplektas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Valytuvų mechanizmo komplektas čia kainuoja vos 4.56 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Valytuvų mechanizmo komplektas?
Kategorijoje Valytuvų mechanizmo komplektas šiuo metu yra 17759 prekių.

Tam, kad valytuvų judėjimo trajektorija efektyviai palaikytų priekinį langą švarų ir skaidrų, reikalingas labai tiksliai suprojektuotas ir puikiai veikiantis valytuvų mechanizmas. Dažniausiai automobilių valytuvų mechanizme naudojamas vienas elektrinis varikliukas, kuris, specialių metalinių kojelių dėka, judina valytuvus reikiama trajektorija. Tačiau valytuvų mechanizmai taip pat gali būti įvairūs. Pavyzdžiui, kai kuriuose automobiliuose nenaudojamos ilgos metalinės kojelės ir, vietoje to, sumontuoti du atskiri varikliukai. Tuo tarpu, automobiliuose su vienu valytuvu, mechanizmas nėra toks sudėtingas.

Mechaniniai valytuvų mechanizmų gedimai yra labai reti, kadangi metalinės konstrukcijos dalys yra ypatingai patvarios, tačiau elektros gedimai dažnoki. Sugedus valytuvų mechanizmui, jie gali veikti netolygiai, per lėtai arba neveikti visai – dažniausiai tai yra lyg pranešimas apie sugedusį elektrinį varikliuką. Kartais galima susidurti ir su itin neįprastais gedimais, pavyzdžiui, valytuvai gali nesugrįžti į savo pradinę poziciją po išjungimo – tai irgi yra netinkamai veikiančios elektrinės dalies rezultatas. Dažniausiai seno valytuvų mechanizmo remontuoti neverta ir, vietoje to, geriau jį tiesiog pakeisti kitu. Nauji komplektai dažniausiai yra ypatingai brangūs, todėl naudotų dalių pirkimas – optimaliausias pasirinkimas.

RRR.lt siūlo daugiau nei milijoną naudotų autodalių įvairiausiems automobiliams bei mikroautobusams. Norėdami patogiai rasti valytuvų mechanizmo komplektą savo automobiliui, tiesiog pasinaudokite mūsų filtru – pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir rinkitės naudotas detales pigiau.

Keli šimtai autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, pardavinėja naudotas autodalis per RRR.lt. Čia siūlomų detalių sąrašas visada tikrinamas bei atnaujinamas, todėl jau parduotos detalės paieškoje nepasirodys. Už detales galite saugiai sumokėti internetu, o jas kurjeris pristatys jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą. 

Jeigu įsigyta detalė jums netiko, galite ją grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus pinigus. Susidūrėte su problemomis mūsų portale? Kviečiame susisiekti ir mes jums padėsime!