Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 10994 detalės(ių)
Sandėliuose radome 10994 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Valytuvų varikliukas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 7.2 eurų.
Kodėl kategorijos: Valytuvų varikliukas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Valytuvų varikliukas čia kainuoja vos 7.2 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Valytuvų varikliukas?
Kategorijoje Valytuvų varikliukas šiuo metu yra 10994 prekių.

Valytuvų varikliukas yra gerokai sudėtingesnis prietaisas nei įprastas elektrinis varikliukas. Valytuvų mechanizmui skirti varikliukai dažniausiai yra sudaryti iš dviejų dalių – elektrinės ir mechaninės. Pats elektrinis varikliukas gali tik suktis, o mechaninės dalies paskirtis yra perteikti elektrinio varikliuko tiekiamą energiją taip, kad valytuvai veiktų tokia trajektorija, kokią matome visuose automobiliuose. Visų automobilių modelių varikliukai yra skirtingi, nes jie visi pagaminti pagal atitinkamo automobilio lango formą ir valytuvų išdėstymą.

Kadangi valytuvų varikliukas yra sudarytas iš dviejų dalių – gedimai taip pat gali būti tiek mechaniniai, tiek elektriniai. Labai populiarus gedimas – nebeveikiantys arba labai lėtai veikiantys valytuvai. Tokiu atveju, gali būti, kad varikliukas jau susidėvėjęs ir jį reikia keisti arba remontuoti. O jeigu gedimas yra kitoks, pavyzdžiui, netolygiai veikiantys, retkarčiais arba viduryje lango sustojantys valytuvai – greičiausiai sugedo mechaninė dalis. Bet kuriuo atveju, reikia keisti visą valytuvų varikliuką. Kadangi varikliuko remontas gali būti tik trumpalaikis sprendimas – dažniausiai geriausias sprendimas yra rinktis naudotą detalę.

RRR.lt vienija kelis šimtus automobilių laužynų, įsikūrusių visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose bei miesteliuose. Didžiulis detalių sąrašas yra nuolat tikrinamas ir atnaujinamas, todėl visada matysite tik dar neparduotas prekes. Norėdami ieškomas dalis rasti greičiau, galite paieškos laukelyje įrašyti jos kodą arba pasirinkti savo automobilio markę, modelį, modifikaciją. Tokiu atveju bus rodomos būtent jūsų automobiliui tinkamos detalės.

Išsirinkę reikalingas detales galite už jas saugiai sumokėti internetu. Jūsų prekes jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris, negana to, jas galite atsiimti ir patys – visų detalių aprašymuose yra nurodyti pardavėjo kontaktai. Visoms per RRR.lt pirktoms autodalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.