Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 21199 detalės(ių)
Sandėliuose radome 21199 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Generatorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 12 eurų.
Kodėl kategorijos: Generatorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Generatorius čia kainuoja vos 12 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Generatorius?
Kategorijoje Generatorius šiuo metu yra 21199 prekių.

Generatorius yra būtinas kiekvieno automobilio komponentas. Jo darbas yra būtinas pilnavertiškam automobilio veikimui. Kadangi generatorius veikia itin didelėmis apkrovomis, jų gedimai, ypač senesniuose automobiliuose – dažni. Jeigu kalbėtume paprastai, tai generatorius mechaninę energiją verčia į elektrą. Kadangi daugeliui automobilio sistemų būtina elektra (pvz., el. valdomiems langams, žibintams, saugumo sistemoms, moderniems kuro purkštukams ir t.t.), generatorius privalo visada veikti tinkamai.

Kol variklis išjungtas – elektrą tiekia tik akumuliatorius. O generatorius jį įkrauna, kai variklis yra užvestas. Jeigu, pvz., generatorius sugenda – akumuliatoriui išsikrovus jūsų automobilis užges arba neužsives, nes akumuliatoriuje gali būti nelikę pakankamai energijos starterio įjungimui. Kartais generatorius galima remontuoti, bet dažniausiai greitesnis ir pigesnis sprendimas – pakeisti jį kitu. Naujų generatorių kainos gali siekti kelis šimtus eurų, o naudotų – vos kelias dešimtis (atsižvelgiant į modelį). Taigi, naudoto generatoriaus pirkimas ne tik leidžia sutaupyti, bet ir ilgam išsprendžia anksčiau minėtas problemas.

Siūlome apsilankyti portale RRR.lt ir internetu įsigyti ieškomą generatorių pigiau. Čia siūloma daugiau nei milijonas naudotų autodalių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Kadangi autodalių sąrašas yra nuolat atnaujinamas, siūlomos dalys visada yra parduodamos, t.y., niekada nepamatysite prekių, kurių prekyboje nebėra.

Nors generatoriaus veikimo principas visuose automobiliuose yra toks pat – jų generuojama srovė, generatoriaus matmenys bei tvirtinimo taškai skiriasi. Būtent todėl RRR.lt portale kviečiame pasinaudot filtru – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir siūlomų dalių gausa susiaurės tik iki tinkančių būtent jūsų automobiliui.

Radę jums tinkantį generatorių, galite už jį saugiai sumokėti ir kurjeris dalį pristatys jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą. Generatorių taip pat galite atsiimti iš autolaužyno, kuris nurodytas aprašyme. Visoms per RRR.lt įsigytoms prekėms taikoma dešimties dienų nemokamo grąžinimo garantija – jeigu detalė netiks, galėsite ją grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo ir atgauti visus pinigus.

Jeigu norite pradėti prekiauti naudotomis autodalimis – tapkite mūsų partneriu! Jūsų parduodamas dalis matys tūkstančiai lankytojų. Taip ne tik padėsite savo verslui, bet ir leisite daugiau vairuotojų lengvai eksploatuoti jų automobilius nepermokant už dalis internetu!