Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 27228 detalės(ių)
Sandėliuose radome 27228 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Starteris?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 15 eurų.
Kodėl kategorijos: Starteris dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Starteris čia kainuoja vos 15 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Starteris?
Kategorijoje Starteris šiuo metu yra 27228 prekių.

Starteris yra atsakingas už sėkmingą variklio užvedimą. Prieš keletą dešimtmečių starteriai dar nebuvo naudojami automobiliuose, todėl, norint užvesti variklį, reikėdavo jį prasukti ranka, naudojant specialią rankeną. Šiomis dienomis tai padaro starteris – viduje esantis elektrinis varikliukas suka nedidelį krumpliaratį, kuris yra sujungtas su smagračio žiedo krumpliais. Kadangi smagračio žiedas yra didelis, o starterio krumpliaratis yra mažas – variklio išsukimui nereikia daug jėgos. Vis dėlto, dyzelinių variklių starteriai turi būti galingesni, nes jų kompresija yra gerokai didesnė. Būtent todėl, atšalus orams, dyzelinių automobilių savininkai su problemomis užvedant automobilį susiduria dažniau.

Diagnozuoti neveikiantį, arba netinkamai veikiantį, starterį nėra labai sudėtinga ir tam yra ganėtinai daug būdų. Bet, pirmiausiai reikėtų pradėti nuo akumuliatoriaus. Jeigu variklio vedimo metu skydelyje šviečiančios lemputės prigęsta neįprastai stipriai – greičiausiai akumuliatorius nebesuteikia pakankamai startinės srovės. Bet jeigu lemputės neprigęsta ir nieko nevyksta – dažniausiai kaltas yra starteris. 

Starteris gali sugesti dėl įvairių priežasčių. Nemažai eksploatuojamų variklių šiek tiek praleidžia alyvą, kuri, patekusi į starterį, ilgainiui jį sugadina. Kaltos gali būti ir blogos jungtys tiek prie starterio, tiek prie akumuliatoriaus. Starterį dar lengviau pažeidžia vanduo ir purvas tuo atveju, jeigu automobilis neturi apatinės variklio apsaugos.

Jeigu ieškote starterio savo automobiliui ar mikroautobusui, kviečiame pasinaudoti RRR.lt paslaugomis. Čia naudotas autodalis pardavinėja keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl dalių kiekis viršija milijoną. Dėl tokio detalių pasirinkimo, rasti tinkamą gali būti sudėtinga, todėl siūlome patogų paieškos filtrą – tik pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir matysite tik jums aktualias prekes.

Per RRR.lt pirktas autodalis, jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą, pristatys kurjeris. Kadangi per RRR.lt portalą autodalis pardavinėjantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose ir miesteliuose, dalis galite atsiimti ir patys – autolaužynų adresai yra nurodytu detalių aprašymuose.

Už prekes galite saugiai apmokėti internetu. Na, o jeigu prekės jums netiks – joms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri pirkėjams suteikia teisę grąžinti netikusias prekes per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visą sumokėtą sumą.