Naudotas(-a) Tepimo vamzdelis (-iai)/ žarna (-os)

Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 6950 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6950 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Tepimo vamzdelis (-iai)/ žarna (-os)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 5 eurų.
Kodėl kategorijos: Tepimo vamzdelis (-iai)/ žarna (-os) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Tepimo vamzdelis (-iai)/ žarna (-os) čia kainuoja vos 5 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Tepimo vamzdelis (-iai)/ žarna (-os)?
Kategorijoje Tepimo vamzdelis (-iai)/ žarna (-os) šiuo metu yra 6950 prekių.

Daugelyje modernių automobilių yra montuojamos turbinos, ypatingai dyzeliniuose varikliuose. Turbinoje esanti ašelė vidutiniškai sukasi 200 000 kartų per minutę greičiu, todėl tai yra viena iš sudėtingiausių ir daugiausiai dėmesio reikalaujančių automobilio sistemų. Kadangi sukimosi greitis labai didelis, atitinkamai didėja ir trintis, todėl labai svarbu turbiną aprūpinti tinkama tepimo sistema.

Pati turbina yra labai patikimas mechanizmas ir retai sugenda dėl inžinerinių sprendimų – dažniausiai gedimų priežastimis tampa prasta tepimo sistema, nešvari alyva arba į turbiną įsiurbiamos šiukšlės. Tam, kad tepimas būtų geras ir patikimas, labai svarbu ne tik reguliariai keisti alyvą, bet ir patikrinti tepimo vamzdelius, nes jie neretai įtrūksta, plyšta arba lūžta. Jų keitimas nėra sudėtingas, tačiau, pastebėjus problemą per vėlai, išlaidos bus tikrai brangios. Jeigu jūsų automobiliui reikia tepimo vamzdelio ar žarnos, siūlome įsigyti ją RRR.lt svetainėje pigiau.

RRR.lt apjungia kelis šimtus automobilių laužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, todėl čia rasite dešimtis tūkstančių tepimo vamzdelių ir žarnelių įvairių markių automobiliams bei mikroautobusams. Jums reikia tik pasinaudoti mūsų patogia paieškos sistema – ieškomas dalis galite rasti pasirinkę savo automobilio markę, modelį ir modifikaciją arba, tiesiog, paieškos laukelyje įvedę reikalingos dalies kodą. Dalių sąrašas čia yra nuolat tikrinamas, todėl niekada nepamatysite prekių, kurios jau parduotos. Nebegaiškite laiko skambindami į dešimtis skirtingų laužynų vien tam, kad sužinotumėte dalių kainas – čia viską rasite vienoje vietoje.

Už dalis galite saugiai sumokėti internetu, o jas jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Įprastai tai trunka 1-2 darbo dienas, bet dalis galite atsiimti ir patys, tiesiai iš autolaužyno – pardavėjo kontaktus ir adresą rasite pasirinktos dalies aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgauti visus sumokėtus pinigus.