Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 3460 detalės(ių)
Sandėliuose radome 3460 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Karteris?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 19 eurų.
Kodėl kategorijos: Karteris dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Karteris čia kainuoja vos 19 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Karteris?
Kategorijoje Karteris šiuo metu yra 3460 prekių.

Jeigu žiūrėsite į pakeltą automobilį iš apačios, jo dugne esanti detalė – karteris, tikrai atkreips jūsų dėmesį. Tai yra variklio alyvos rezervuaras, dažniausiai įrengiamas automobilio dugne, kad remonto bei aptarnavimo darbų metu, būtų lengva nuleisti alyvą ir ją pakeisti. Karterio dydis priklauso nuo variklio litražo – kuo didesnis variklis, tuo jam daugiau reikia alyvos ir tuo didesnis yra karteris, talpinantis tą alyvą.

Kadangi karteris yra žemiausiame variklio taške, neatsargaus vairavimo arba kelio būklės neįvertinimo rezultatas gali būti toks, kad karteris pramušamas ir alyva iš jo išbėga vos per keletą sekundžių ar minučių, paliekant variklį veikti be alyvos. Kartais pramuštas karteris klijuojamas, tačiau stipriai rekomenduojama jį pakeisti nauju.

Užsukę į RRR.lt galėsite internetu patogiai rinktis iš kone tūkstančio karterių, patiems įvairiausiems automobiliams bei gausybę kitų auto dalių pigiau. Šiame puslapyje rasite per milijoną įvairiausių dalių bei aksesuarų automobiliams, o tarp jų ir įvairiausiems lengviesiems automobiliams bei mikroautobusams tinkančius karterius. Kad rastumėte jums tinkamą karterį, paieškos sistemoje įveskite savo automobilio markę, modelį ir modifikaciją. Lengviausiai modifikaciją pasirinkti bus pagal pagaminimo metus.

Prie RRR.lt platformos yra prisijungę įvairiausi, naudotomis auto dalimis prekiaujantys auto laužynai. Pardavėjai įsikūrę ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir mažesniuose miestuose ar kitose vietovėse. Visi skelbimai yra tikrinami ir atnaujinami, todėl matysite tik tas prekes, kurios dar nėra parduotos.

Pasirinktas dalis galite atsiimti tiesiai iš nurodyto auto laužyno arba pasinaudoti kurjerio paslauga, kuris jūsų prekes pristatys į paštomatą arba tiesiai į jūsų namus. Negana to, įsigiję karterį internetu per RRR.lt, galėsite per 10 dienų jį grąžinti bei atgauti savo pinigus, jeigu dėl vienokių ar kitokių priežasčių karteris netiks.  

Jeigu kyla klausimų dėl prekių, pirkimo sąlygų arba tam tikrų puslapio funkcijų – drąsiai kreipkitės į mus nurodytais kontaktais. Skambinti galite ir jeigu nepavyksta rasti ieškomos detalės – mes jums padėsime!