Naudotas(-a) Paskirstymo diržo apsauga (dangtelis)

Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 7104 detalės(ių)
Sandėliuose radome 7104 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Paskirstymo diržo apsauga (dangtelis)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 9.36 eurų.
Kodėl kategorijos: Paskirstymo diržo apsauga (dangtelis) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Paskirstymo diržo apsauga (dangtelis) čia kainuoja vos 9.36 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Paskirstymo diržo apsauga (dangtelis)?
Kategorijoje Paskirstymo diržo apsauga (dangtelis) šiuo metu yra 7104 prekių.

Tam, kad vidaus degimo variklio velenėliai ir alkūninis velenas suktųsi sinchroniškai, naudojamas paskirstymo (pagrindinis) diržas. Šis diržas dažniausiai yra dantytas, nes joks velenėlių prasisukimas nėra toleruojamas. Paskirstymo diržus rekomenduojama keisti kas 50 000 kilometrų, tačiau, jeigu diržas nėra apsaugotas iš apačios ir viršaus, šis intervalas sutrumpėja dvigubai. Ne visi varikliai naudoja paskirstymo diržą – naudojamos yra ir grandinės ar netgi dantračiai.

Tam, kad patikrintumėte paskirstymo diržą, reikia nuimti jį slepiančias apsaugas – diržas turi būti pakankamai storas ir jokie pažeidimai, įtrūkimai ar plyšiai neturi būti toleruojami. Paskirstymo diržo būklę nuspėti yra gana sudėtinga, todėl, įsigijus automobilį, visada rekomenduojama pakeisti tiek diržus, tiek įtempėjus. Jeigu paskirstymo diržas nutrūksta, beveik visais atvejais yra sulankstomi variklio vožtuvai – tai atneša labai brangias remonto išlaidas. Tam, kad jūsų variklyje esantis paskirstymo diržas būtų kuo mažiau paveikiamas dulkių, purvo ir drėgmės, ant diržo turi būti speciali apsauga (dangtelis).

RRR.lt apjungia kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Čia parduodamos naudotos automobilių ir mikroautobusų dalys pigiau – net virš šimto tūkstančių paskirstymo diržo apsaugų! Kadangi prekių asortimentas yra didelis, rasti ieškomas dalis gali būti sunku, todėl kviečiame pasinaudoti RRR.lt autodalių paieška pagal modelį – jums reikia tik pasirinkti savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir galėsite naršyti tarp būtent jums aktualių prekių.

Už dalis galite saugiai sumokėti internetu, o jas jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Dalis taip pat galite atsiimti ir patys – visa reikalinga informacija apie pardavėją yra nurodyta prekės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jei įsigysite net ir netinkamas dalis, jas galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti savo pinigus.