Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 11079 detalės(ių)
Sandėliuose radome 11079 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Skriemulys alkūninio veleno?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10 eurų.
Kodėl kategorijos: Skriemulys alkūninio veleno dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Skriemulys alkūninio veleno čia kainuoja vos 10 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Skriemulys alkūninio veleno?
Kategorijoje Skriemulys alkūninio veleno šiuo metu yra 11079 prekių.

Alkūninis velenas – yra be galo svarbus vidaus degimo variklio komponentas, kuris yra skirtas konvertuoti dujų išskiriamą energiją į mechaninę energiją. Būtent alkūniniai velenai yra atsakingi už sukimo momento perdavimą. Varikliuose, kurie turi daug torko (didelį sukimo momentą), tai gali būti turbininiai benzininiai arba, būtent turbodyzeliniai varikliai, alkūniniai velenai gali neatlaikyti ir lūžti arba patirti kitokių pažeidimų. Alkūninio veleno skriemuliai taip pat dažnai yra pažeidžiami, kai nėra apatinės variklio apsaugos arba diržų keitimo metu.

Jeigu automobilio variklis yra galingas, alkūninio veleno remontas bei keitimas nauju gali atsieiti itin brangiai. Dėl to verta pagalvoti apie pigesnį sprendimą – naudotos dalies pirkimą. Pirkti naudotą alkūninį veleną ir alkūninio veleno skriemulį internetu per RRR.lt bus pigiau ir paprasčiau nei ieškoti naujos.

Portale RRR.lt rasite kelis tūkstančius alkūninio veleno skriemulių patiems įvairiausiems dyzeliniams bei benzininiams ar hibridiniams automobiliams. Nesvarbu, ar vairuojate Audi hečbeką, BMW sedaną, ar Volvo universalą – RRR.lt rasite naudotų alkūninio veleno skriemulių gera kaina. Kadangi detalių pasiūla yra didelė, patogu susiaurinti paiešką naudojantis mūsų filtrais – pasirinkite automobilio markę, modelį bei modifikaciją ir pamatysite visas, būtent jūsų automobiliui tinkančias, detales.

Alkūninio veleno skriemulio skelbime galėsite matyti visą aktualią informaciją apie prekę, pradedant kaina, baigiant techninėmis charakteristikomis ir pardavėjo adresu. Visas įsigytas prekes galėsite ne tik užsisakyti, kad jos būtų pristatytos paštu ar į paštomatą, tačiau ir atsiimti aprašyme nurodytame autolaužyne. Per RRR.lt platformą naudotas automobilių ir mikroautobusų dalis pardavinėja autolaužynai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose.

Jeigu būtent jūsų automobiliui reikalingo alkūninio veleno skriemulio rasti nepavyko, galite su mumis susisiekti ir mes jums padėsime. Taip pat, jeigu jūs atstovaujate auto laužyną ar naudotomis dalimis prekiaujančią įmonę – tapkime partneriais ir jūs taip pat galėsite pradėti pardavinėti detales per RRR.lt!