Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 6928 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6928 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Vakuumo pompa?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 5.76 eurų.
Kodėl kategorijos: Vakuumo pompa dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Vakuumo pompa čia kainuoja vos 5.76 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Vakuumo pompa?
Kategorijoje Vakuumo pompa šiuo metu yra 6928 prekių.

Vakuumas sudaromas tada, kai iš oro yra išsiurbiamos visos dujų molekulės. Vakuumas yra reikalingas įvairioms modernių automobilių sistemoms – stabdžiams, sankabai, turbinai ir įvairiems variklio komponentams. Vakuumo pompos veikimas yra gana paprastas – viduje sukasi sraigtas, kuris sujungtas su paskirstymo velenėliu. Nuolat alyva tepamas besisukantis sraigtas įsiurbia orą ir, vožtuvo pagalba, sudaromas vakuumas. Automobiliuose vakuumo pompa sudaro apie 0,7-0,9 bar slėgį.

Sugedusios vakuumo pompos simptomai yra labai panašūs į bet kokio vakuumo sistemos gedimo sukeltus simptomus – sunkiai paspaudžiamas stabdžių pedalas, sumažėjusi variklio galia, padidėjusios kuro sąnaudos. Vienas iš unikalesnių gedimų – alyvos prasiskverbimas per vakuumo pompą. Kadangi ji dažniausiai montuojama variklio šone, svarbu patikrinti, ar ten nėra alyvos nuotėkio. Nauja vakuumo pompa gali kainuoti šimtus eurų, todėl kviečiame įsigyti naudotą dalį pigiau.

RRR.lt yra kelis šimtus autolaužynų sujungianti elektroninė autodalių duomenų bazė. Čia naudotas automobilių ir mikroautobusų dalis pardavinėja keli šimtai autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. RRR.lt rasite kelis tūkstančius vakuumo pompų įvairiems automobiliams. Norėdami rasti ieškomas dalis, greičiausiai tai padaryti galite paieškos laukelyje įvesdami dalies kodą arba pasinaudoję autodalių paieška pagal modelį – jums tereikia pasirinkti automobilio markę, modelį, modifikaciją ir galėsite naršyti tarp būtent jums aktualių prekių.

Išsirinkę reikalingas prekes, už jas galite saugiai sumokėti internetu, o pristatymu pasirūpins kurjeris. Jeigu jums patogu, dalis galite atsiimti ir patys – pardavėjo kontaktai ir adresas visada nurodyti prekės aprašyme. Taigi, negaiškite laiko skambindami į dešimtis skirtingų autolaužynų vien tam, kad sužinotumėte dalių kainas – viską galite rasti čia, vienoje vietoje.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgauti pinigus.