Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 27422 detalės(ių)
Sandėliuose radome 27422 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Variklio pagalvė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 5.28 eurų.
Kodėl kategorijos: Variklio pagalvė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Variklio pagalvė čia kainuoja vos 5.28 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Variklio pagalvė?
Kategorijoje Variklio pagalvė šiuo metu yra 27422 prekių.

Visi varikliai skleidžia vibracijas. Nors kai kurių variklių darbas yra gerokai švelnesnis nei kitų – visuose automobiliuose montuojamos variklio pagalvės. Jos yra reikalingos tose vietose, kuriose variklis tvirtinamas prie kėbulo. Variklio pagalvės užtikrina, kad tarp variklio ir kėbulo būtų guma, kuri sugeria tiek variklio keliamas vibracijas, tiek apsaugo variklio dalis nuo pažeidimų važiuojant netolygiu paviršiumi. Šios pagalvės yra labai įvairios ir kaina priklauso nuo jų struktūros.

Beveik vienintelis ir pats dažniausias variklio pagalvės gedimas – plyšusi guma. Tokiu atveju, variklis pradeda tiesiogiai liestis su kėbulu, dėl to jaučiama neįprasta vibracija. Jeigu vibracijos pokyčių nejaučiate, apie plyšusią variklio pagalvę praneša ir neįprasti garsai, ypač keičiantis variklio sūkiams. Pavyzdžiui, jeigu variklio pagalvės yra laisvos ar plyšusios, tada, kaskart spaudžiant akceleratoriaus pedalą, variklis gali šiek tiek pakrypti, skleidžiant nemalonius bildesius. Tačiau, dažniausiai plyšusią variklio pagalvę galima diagnozuoti tada, kai laisva eiga dirbančio variklio vibracija jaučiasi stipriau nei įprastai.

Siūlome rinktis rinktis iš daugiau nei milijono naudotų autodetalių portale RRR.lt. Čia savo prekes pigiau siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos. Tarp siūlomų detalių yra ir gausybė variklio pagalvių – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir galėsite pasirinkti jums tinkamas variklio pagalves geriausia kaina.

Prekių sąrašas yra nuolat prižiūrimas, todėl niekada nepamatysite jau parduotų detalių. Tiesiog išsirinkite prekes, saugiai sumokėkite už jas internete, o kurjeris detales pristatys jums tiesiai į namus arba paštomatą – jokio vargo ir jokių skambučių. Detales galite atsiimti ir pačiame autolaužyne – adresas visada nurodytas detalės aprašyme.

Jeigu įsigijote detalę, kuri jums netinka – nesijaudinkite. Visoms per RRR.lt pirktoms prekėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad dėl bet kokių priežasčių netikusias dalis galite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visą sumokėtą pinigų sumą.