Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 21871 detalės(ių)
Sandėliuose radome 21871 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Variklio tvirtinimo kronšteinas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 6.96 eurų.
Kodėl kategorijos: Variklio tvirtinimo kronšteinas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Variklio tvirtinimo kronšteinas čia kainuoja vos 6.96 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Variklio tvirtinimo kronšteinas?
Kategorijoje Variklio tvirtinimo kronšteinas šiuo metu yra 21871 prekių.

Variklio tvirtinimo kronšteinas yra būtinas, kad užtikrintų tvirtą variklio atramą. Galima pastebėti, kad visiems automobiliams šios dalys yra labai skirtingos ne tik pagal tvirtinimo taškų vietas, bet ir pagal formą bei panaudoto metalo kiekį. Kiekvieno automobilio inžinieriai tokias dalis turi apskaičiuot preciziškai, kadangi jos turi atlaikyti atitinkamą svorį ir turi būti pakankamai lanksčios, kad galėtų izoliuoti didžiąją dalį vibracijų.

Įvairių remonto darbų metu neretai variklio tvirtinimo kronšteinai yra sulankstomi arba sulaužomi. Pavyzdžiui, jeigu keičiamos variklio pagalvės ar, dėl kokios nors priežasties, reikia kilstelėti variklį ir kronšteinai yra atsukami po vieną, neprilaikant variklio svorio – jie gali lengvai lūžti. Jeigu pastebėjote, kad kronšteinas šiek tiek įtrūko arba nuskilo tik nedidelė dalis – to nereikėtų ignoruoti. Kai kurie vairuotojai, vietoje keitimo, pasirenka virinimą. Tačiau virinant naudojama aukšta temperatūra, todėl detalių struktūra jau yra pažeidžiama. Taigi, taupydami laiką ir pinigus, sugadintą variklio tvirtinimo kronšteiną tiesiog keiskite kitu.

RRR.lt suteikia jums galimybę įsigyti ieškomas autodalis pigiau. Čia naudotas automobilių ir mikroautobusų detales pardavinėja keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos. Kadangi siūlomų detalių yra daugiau nei milijonas, siekdami surasti tai, ko ieškote, galite pasinaudoti mūsų filtru – tiesiog pasirinkite markę, modelį, modifikaciją ir naršykite tarp gausybės naudotų autodalių, tinkančių jūsų automobiliui.

Už dalis galite saugiai sumokėti internetu, o kurjeris pristatys jas į jūsų namus arba paštomatą. Per RRR.lt naudotas autodalis pardavinėjantys autolaužynai yra įsikūrę įvairiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir t.t. Todėl, jūsų patogumui, detales galite atsiimti ir tiesiai iš pardavėjo.

Visoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad jums netikusias detales galėtumėte grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visus pinigus. Na, o jeigu detalių rasti nepavyksta arba susidūrėte su problemomis mūsų portale, tiesiog susisiekite su mumis ir jums padėsime.