Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 7646 detalės(ių)
Sandėliuose radome 7646 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Variklis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 90 eurų.
Kodėl kategorijos: Variklis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Variklis čia kainuoja vos 90 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Variklis?
Kategorijoje Variklis šiuo metu yra 7646 prekių.

Variklis yra pati svarbiausia automobilio dalis. Jis gali būti varomi dyzelinu, benzinu, net etanoliu, tačiau pagrindinė visų variklių paskirtis yra priversti transporto priemonę judėti. Tai yra sudėtingas mechanizmas. Pro filtrą siurbiamas oras, kuris cilindruose sumaišomas su degalais. Benzininiuose varikliuose žvakės tiekia kibirkštį, kuri uždega kurą, o dyzelinas uždegamas nuo cilindre sukeliamo slėgio. Tada dūmai tiesiog išstumiami pro duslintuvą. Vis dėlto, visas procesas nėra toks tiesmukas, kadangi naudojami įvairūs davikliai, elektroninės sistemos ir t.t.

Dažniausiai variklis keičiamas tada, kai jis jau nebesutaisomas arba remontas yra brangesnis už visą variklį. Patys didžiausi gedimai nutinka tada, kai variklis naudojamas su per mažu kiekiu alyvos, trūksta paskirstymo diržas arba grandinė, trūksta variklio blokas ir alyva maišosi su aušinimo skysčiu ir t.t. Dažniausiai viską galima suremontuoti – keičiama ir šlifuojama variklio galva, dedami nauji vožtuvai, stūmoklių žiedai ir t.t. Tačiau, jeigu nesate pasiruošę į remontą investuoti šimtus ar tūkstančius eurų, geriausias sprendimas yra įsigyti naudotą variklį pigiau.

RRR.lt apjungia kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Šiame portale rasite tūkstančius dyzelinių ir benzininių variklių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Norėdami rasti variklį savo automobiliui, tiesiog pasinaudokite autodalių paieška pagal modelį – pasirinkite markę, modelį, modifikaciją ir pamatysite dalis, tinkančias būtent jūsų transporto priemonei. Nebegaiškite savo brangaus laiko skambindami į dešimtis skirtingų autolaužynų vien tam, kad galėtumėte palyginti kainas – čia visos dalys yra su jau nurodytomis kainomis.

Už pasirinktas dalis galite saugiai sumokėti internetu, o jų pristatymu pasirūpins kurjeris. Įprastai per 1-2 darbo dienas dalys pristatomos jūsų nurodytu adresu arba į jums patogiai pasiekiamą paštomatą, tačiau jas galite atsiimti ir patys – pardavėjo kontaktus ir adresą rasite prekių aprašymuose. Galų gale, visoms per RRR.lt pirktoms prekėms suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant sumokėtus pinigus.