Meniu

Autolaužynams

Dirbate autolaužynų versle? prekiaujate naudotomis autodalimis? 
Pastebėjote prekybos pokyčius rinkoje? Sumažėjo atvykstančių pirkėjų į vietą?
Kviečiame prisijungti prie kitų Lietuvos autolaužynų ir kartu žengti į teisingą ateitį.Gaukite verslo valdymo, sandėliavimo, bei tarptautinių pardavimų sistemą NEMOKAMAI jau dabar !
RRR sistema – jūsų verslo pažanga keliais mygtukų paspaudimais. Keletas įdomių faktų:

83 proc. pirkėjų ieško autodalių internete darbo metu.

74 proc. skambučiai autolaužynams atgyvenęs ir sudėtingas darbas.

69 proc. pirkėjų mieliau sulauktų autodalių pristatymo per kurjerį, užuot važiavę į sandėlį.

43 proc. vis dažniau renkasi naujas dalis dėl valandų valandas trunkančių skambučių.

183 proc. išaugo smulkių elektros, salono bei apdailos autodalių pardavimas.


Norėdami plačiau susipažinti su sistema, susisiekite su mumis.
Atvyksime pas Jus ir pristatysime funkcionalumą bei mielai paaiškinsime sistemos naudą.

Norėtume pristatyti Autolaužynų Verslo Valdymo bei pardavimų sistemą, kuri jau sulaukė didelio pripažinimo Lietuvos autolaužynų tarpe bei begales teigiamų atsiliepimų iš pirkėjų, tiek iš fizinių asmenų tiek iš autoservisų.

Įsivaizduokite, jog dabar galite gauti profesonalią verslo valdymo sistemą nemokamai. Priedu Jūs įdarbinate virtualų vadybininką, kuris yra suinteresuotas parduoti Jūsų turimas autodalis tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Parduoti autodalis tiek fiziniams pirkėjams tiek partneriams bei didmeninkams užsienio rinkose. Šis virtualus pardavėjas pilnumoje pasirūpins pinigų surinkimu iš pirkėjų už autodalis, už pristatymą bei padės suorganizuoti jų išsiuntimą. Manau, jog padidinti pardavimus visada smagu, toks ir yra bet kurios pelno siekiancios organizacijos tikslas.

RRR.LT projekto tikslas apjungti Lietuvos autolaužynus į vieną bendrą sistemą ir tapti konkurencinga rinka užsienio šalims. Pateikti pirkėjams autodalis be tuščių, ilgai trunkančių skambučių. Juk taip dirba visas pasaulis. Ar tik įsivaizduojate, kiek pirkėjų prarandama, kai autodalys užsakomos paprasčiausiai iš kaimyninių šalių? Deja bet Lietuvoje esančių autolaužynų aptarnavimo lygis ir informacijos apie turimas dalis sandėlyje pateikimo kokybė, yra viena žemiausių Europoje.


Pati verslo valdymo sistema Jums padės išspręsti daugybę problemų su kuriomis kasdien susiduria naudotų automobilių dalių pardavėjai. Padėkite sau padidinti pardavimus, parduokite autodalis kurias tiesiog išmesdavote, suvaldykite informaciją apie turimas dalis akimirksniu, padidinkite darbo našumą, sumažinkite nesusipratimų tikimybę. Nepavėluokite ir padarykite šiandien tai, ką turėjote padaryti jau vakar.

Šiuo metu su mumis jau dirba Lietuvos autolaužynai. Žinoma vieni jau įsivažiavę į darbus, tuo tarpu kiti tik startuoja, treti ruošiasi sandėlius rekonstrukcijai.

Didelis kiekis dalių dar yra importuojamas, nes kai kurie autolaužynai dirbo naudodami savo sistemomas, bet įsitikinę RRR.lt projekto našumu ir efektyvumu, nuspendė savo verslo valdymą patikėti mūsų sistemai.

Tapkite RRR sistemos dalimi ir Jūs !

Daugiau informacijos telefonu ‎+370 673 34330


Projektas siekia ISO 9001:2008 – 
tai pasaulyje žinomiausias ir universaliausias standartas. 
Šio standarto atitiktis klientui patvirtina, kad įmonė rūpinasi savo prekių ir paslaugų kokybe, taiko vadybos sistemą. 
Sistemą periodiškai patikrina auditoriai, o jos efektyvumas patvirtinamas sertifikatu.

 


  
Visos atvaizduojamos autodalys portale/elelktroninėje parduotuvėje yra sandėlyje.
Visi autlaužynai dirba atsakingai ir naudoja Verslo Valdymo sistemą AutoScrap CRM, todėl visos dalys yra išardytos, susandėliotos, pasiekiamos realiu laiku ir maksimaliai greitai pristatomos pirkėjui.
Keli iš daugėlio darbo procesų siekiant užtikrinti produkcijos pateikimo kokybę:

  

  


 


Tapkite RRR sistemos dalimi ir Jūs !

Daugiau informacijos telefonu ‎+370 673 34330