Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Alfa naudotos dalys

Alfa Romeo istorija prasidėjo dar 1910 metais. Nuo pat pradžių šios markės automobiliai buvo orientuoti į praktiškumo ir drauge greičio tandemą. Tai italų automobilių gamintojas, nuo 1986 metų esantis FIAT grupės nariu. Alfa Romeo vardas žinomas ne tik kokybę vertinantiems vairuotojams, bet ir sporto aistruoliams – šios markės automobiliai nuo seno skrieja lenktynių trasose ir skina laurus.

TOP Alfa Romeo modeliai: Alfa Romeo 156, Alfa Romeo 147, Alfa Romeo 159, Alfa Romeo Giulietta, Alfa Romeo Mito. Rrr.lt svetainėje galėsite rinktis iš didelės pasiūlos – čia yra Alfa Romeo naudotos dalys šiems ir kitiems gamintojo modeliams.

Alfa Romeo automobiliai populiarūs ir mūsų šalyje, todėl įvairios Alfa Romeo naudotos dalys dažnai ieškomos svetainės paieškoje.

Kokios naudotų Alfa Romeo dalių kainos?
Naudotų Alfa Romeo dalių kainos prasideda nuo 1.28 eurų.
Kodėl Alfa Romeo dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Alfa Romeo detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 109784 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Alfa Romeo

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Alfa Romeo autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 3426 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Alfa Romeo autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Alfa Romeo 156, Alfa Romeo 147, Alfa Romeo 159, Alfa Romeo Giulietta, Alfa Romeo Mito ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Alfa Romeo dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Alfa Romeo autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Alfa Romeo detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Alfa Romeo dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Alfa Romeo naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.