Apšvietimo sistema (178)
Degalų mišinio sistema (396)
Dujų išmetimo sistema (65)
Durys (438)
Galinė ašis (91)
Galinės išorės detalės (164)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (115)
Kitos detalės (206)
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai (257)
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (235)
Priekinė ašis (230)
Priekinės išorės detalės (156)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (743)
Ratai/ padangos/ gaubtai (19)
Salonas/ interjeras (473)
Stabdžių sistema (222)
Stiklai (51)
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (69)
Variklis (278)
Kokios naudotų KIA Sportage dalių kainos?
Naudotų KIA Sportage dalių kainos prasideda nuo 86 eurų.
Kodėl KIA Sportage dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 5987 prekių ir KIA Sportage automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių KIA Sportage yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 5987 KIA Sportage dalių.

KIA Sportage naudotos dalys

Jūs esate KIA Sportage modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes KIA Sportage autodalių turime daugiau kaip 5987.

KIA Sportage yra vienas iš populiaresnių KIA gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė rrr.lt svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos KIA Sportage naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad rrr.lt svetainėje KIA Sportage naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal KIA Sportage modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl KIA Sportage dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus KIA Sportage autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami KIA Sportage dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • KIA Sportage dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia KIA Sportage detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • KIA Sportage naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje rrr.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.