Apšvietimo sistema (47)
Degalų mišinio sistema (43)
Dujų išmetimo sistema (9)
Durys (91)
Galinė ašis (10)
Galinės išorės detalės (38)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (15)
Kitos detalės (1)
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai (40)
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (41)
Priekinė ašis (13)
Priekinės išorės detalės (49)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (191)
Ratai/ padangos/ gaubtai (6)
Salonas/ interjeras (115)
Stabdžių sistema (55)
Stiklai (3)
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (10)
Variklis (29)
Kokios naudotų KIA Venga dalių kainos?
Naudotų KIA Venga dalių kainos prasideda nuo 34 eurų.
Kodėl KIA Venga dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 1147 prekių ir KIA Venga automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių KIA Venga yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 1147 KIA Venga dalių.

KIA Venga naudotos dalys

Jūs esate KIA Venga modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes KIA Venga autodalių turime daugiau kaip 1147.

KIA Venga yra vienas iš populiaresnių KIA gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė rrr.lt svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos KIA Venga naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad rrr.lt svetainėje KIA Venga naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal KIA Venga modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl KIA Venga dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus KIA Venga autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami KIA Venga dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • KIA Venga dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia KIA Venga detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • KIA Venga naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje rrr.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.