Our customers say
Excellent
4.5 out of 5
Pristatymas į:
Lietuva

Pristatymas į:

Mitsubishi naudotos dalys

Kelios nepriklausomai valdomos įmonės Japonijoje, naudojančios „Mitsubishi“ prekinį ženklą, sudaro įmonių grupę, priklausančią „Mitsubishi Group“. Pastaroji Yataro Iwasaki buvo įkurta dar 1870 metais. Tiesa, įmonė veiklos pradžioje su automobiliais neturėjo nieko bendro – tai buvo laivybos firma. Po kurio laiko, sparčiai ir sėkmingai besivystant vien laivybos nepakako – įmonė nusipirko anglies kasyklą, dar vėliau buvo atidaryta jai priklausanti geležies gamykla. Sukaupta patirtis sėkmingai pritaikyta ilgam sąrašui kitų veiklų, kurių įmonė ėmėsi vėliau: stiklo, plieno, automobilių, orlaivių ir kt. gamyba.

Mitsubishi automobiliai vertinami visame pasaulyje ir yra pelnę kokybiškų bei patikimų etiketę.

TOP Mitsubishi modeliai: Mitsubishi Galant, Mitsubishi Galant, Mitsubishi Galant, Mitsubishi Galant, Mitsubishi Galant. Rrr.lt svetainėje yra Mitsubishi naudotos dalys šiems ir daugeliui kitų gamintojo modelių.

Dėl didelio šios markės automobilių populiarumo Mitsubishi naudotos dalys – vienos ieškomiausių mūsų svetainėje.

Kokios naudotų Mitsubishi dalių kainos?
Naudotų Mitsubishi dalių kainos prasideda nuo 45 eurų.
Kodėl Mitsubishi dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Mitsubishi detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 10000 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Mitsubishi

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Mitsubishi autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 2535 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Mitsubishi autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Mitsubishi Galant, Mitsubishi Galant, Mitsubishi Galant, Mitsubishi Galant, Mitsubishi Galant ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Mitsubishi dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Mitsubishi autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Mitsubishi detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Jei nežinote, kokia Mitsubishi autodetalė reikalinga Jums, jei nerandate aktualių autodetalių paieškoje, susisiekite su mūsų komanda – patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti pirkimo sprendimą. Parašyti mums galite užpildę specialią formą, esančią mūsų svetainėje.
  • Mitsubishi dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Mitsubishi naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.