Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Subaru naudotos dalys

Japoniškų automobilių gamintojas Subaru yra padalinys kur kas didesnės „Fuji Heavy Industries Co., Ltd.“ kompanijos. Šio prekės ženklo logotipe matomos penkios mažesnės žvaigždės simbolizuoja penkias įmones, po Antrojo pasaulinio karo suvienijusias jėgas ir susijungusias į vieną kompaniją, kurios automobilius iki šiol vertina komforto ir kokybė gerbėjai. Tiesa, tam tikrą nedidelę kompanijos akcijų dalį turi ir kita japoniškus automobilius gaminanti kompanija – „Toyota Motor Corporation“.

Subaru prekės ženklas pozicionuojamas kaip atitinkantis aukštus kokybės standartus, patikimas ir pelnęs pripažinimą bei pasitikėjimą.

TOP Subaru modeliai: Subaru Legacy, Subaru Legacy, Subaru Legacy, Subaru Forester SH, Subaru Outback. Mūsų svetainėje yra Subaru naudotos dalys ne tik šiems, bet ir kitiems modeliams.

Dėl didelio Subaru automobilių populiarumo Subaru naudotos dalys ieškomos labai dažnai. Svetainėje rrr.lt Jūsų laukia itin platus jų pasirinkimas.

Kokios naudotų Subaru dalių kainos?
Naudotų Subaru dalių kainos prasideda nuo 0.74 eurų.
Kodėl Subaru dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Subaru detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 155884 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Subaru

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Subaru autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 3486 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Subaru autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Subaru Legacy, Subaru Legacy, Subaru Legacy, Subaru Forester SH, Subaru Outback ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Subaru dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Subaru autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Subaru detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Subaru dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Subaru naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.